Tip od čitateľa - Digitally Imported | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip od čitateľa – Digitally Imported

Novinky

Tip od čitateľa – Digitally Imported

 

Na piatok sme si pre Vás pripravili jeden čitateľský tip – konkrétne sa jedná o Windows phone aplikáciu internetového rádia Digitally Imported. Pre tých z Vás, ktorí toto rádio nepoznáte prezradím, že sa jedná o vysoko hodnotené internetové rádio zamerané na elektronickú hudbu. Na výber máte z viac ako 60-tich staníc, ktoré zahŕňajú azda všetky žánre elektronickej hudby. Spomeniem napríklad Trance, House, Dance, Lounge, Chillout, Techno, Ambient, a veľa ďalších. Počúvat môžete neobmedzene a úplne zdarma. K dispozícií máte aj DI Premium. Prémiový balík, ktorý Vám za mesačný poplatok $7.00 ponúka rozšírené možnosti, ako je prehrávanie bez reklám, vyššia kvalita zvuku, alebo ďalšie kanály na výber. Po registrácií máte možnosť si prémiový balík vyskúšať na 7 dní zdarma.

A teraz k samotnej aplikácií.

Aplikácia ponúka streamovanie hudby zo všetkých dostupných rádií v Digitally Imported. Môžete si zvoliť kvalitu prehrávania. Táto voľba je oddelená pri pripojení cez wifi, a cez mobilnú sieť. Môžete si napríklad nastaviť nižšiu kvalitu pri pripojení cez mobilnú sieť, aby ste šetrili svoje dáta, prípadne stream cez mobilnú sieť úplne zakázať. Toto považujem za veľmi dobré riešenie. Stream funguje aj keď je aplikácia minimalizovaná, prípadne po zamknutí obrazovky. K dispozícií je aj časovač vypnutia po Vami zvolenom čase.

 

fb3b3561-94df-460f-9371-4bcd8dba6c61bbe1fe5b-ac98-43b7-9aed-f0ce9723892cb4155a78-c0f7-4550-a576-d731d1ad094894eead0a-c6d5-46c3-aecd-eeef3c6fad62

Aplikácia je jednoduchá, a funguje naozaj spoľahlivo. Kvalita zvuku je na veľmi dobrej úrovni aj bez predplateného prémiového účtu. Stiahnuť si ju môžete v store úplne zdarma, a jej veľkosť je približne 11 MB.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.