Tip na hru: Don't Hit the Spikes | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip na hru: Don’t Hit the Spikes

TIP REDAKCIE

Tip na hru: Don’t Hit the Spikes

Don’t Hit the Spikes je arkádová hra pre Windows Phone a Windows zariadenia. Vašou úlohou v tejto hre je pozbierať desiatky diamantov tak, aby ste sa vyhýbali stenám a trčiacim hrotom, ktorých v hre je požehnane. Hra je po grafickej stránke spracovaná na jednotku, určite Vás potešia aj zvukové efekty, s ktorými si vývojári dali skutočne záležať. Hra patrí medzi tie „jednoduchšie“, ktoré  si radi zahráte počas cesty do školy či práce.

Hra ponúka dva módy. V prvom móde je Vašou úlohou pohybovať sa okolo „emoticonu“, tak  aby ste uvoľnili sériu hrotov a pozbierali diamanty. Druhý mód je klasický survival, avšak tentokrát sa nebudete vyhýbať  hrotom vy, ale budete ich vytvárať. Celkom zaujímavé oživenie, či nie?

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

QR_Dont_Hit_Spikes

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.