Video: Timelapse PRO (časozberné video) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Video: Timelapse PRO (časozberné video)

Windows aplikácie

Video: Timelapse PRO (časozberné video)

Ak niekomu z vás hovorí niečo timelapse (časozberné video) a chcel by si to vyskúšať, ale nevie si poradiť s výberom nato vhodnej aplikácie, tu je moje riešenie: Timelapse PRO. So žiadnou inou aplikáciou som nebol tak spokojný ako práve s ňou. Je tu možné nastaviť interval, rozlíšenie fotografie, scénický mód, vyváženie bielej, presný čas odkedy dokedy sa má snímať ale aj iné. Pri dokončení, môžete vymazať nevhodné framy, vytvoriť video v rôznych časových intervaloch fps (frame peer second-snímkov za sekundu), kde môžete pridať rozličné filtre, a je možné ho aj uploadovať na server a následne stiahnuť ale len v platenej verzii. Cena je 2,99 €. V bezplatnej verzii je možnosť si ho prezrieť v mobile. Po pár snímkoch sa obrazovka automaticky prepne do úspornejšieho režimu , kedže vytvoriť niekoľko desiatok, či stovák snímkov, dá batérii pekne zabrať. V platenej verzii si takisto môžete fotky uložiť aj do PC a spracovať video tam, avšak nič iné okrem movie makera nesplnilo moje očakávania, kedže niekoľko desiatok €/$ kôli pár videám ročne niesom ochotný za profi program dať a vo free verzii logo programu priamo v strede videa nevyzerá tiež dva krát dobre.

Nižšie si môžete pozrieť aj krátke ukážky, pre prípad, že by sa niekto chcel inšpirovať. Človeku stačí trocha námahy a času na nastavenie a o všetko ostatné sa postará smartfón.

TIP  Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store 

Timelapse Pro - Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Timelapse Pro – Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.