Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Xiaomi Mi sluchadla uvodny obrazoka

TIP REDAKCIE

Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Kvalitné slúchadla by mali byť výbavou nie len každého hráča hier, ale aj bežného používateľa a to hlavne ak využívate ako svoj hlavný počítač notebook, ktorý častokrát nie je stavaný na podávanie kvalitného zvukového výstupu. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti  značkové slúchadla Xiaomi Mi, ktoré aktuálne môžeš získať za atraktívnu cenu menej ako 31€ za pomienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0075“.

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom “PS0075” tu

Xiaomi Mi slúchadla okrem elegantného dizajnu v sebe skrývajú aj viacero funkcionalít a vlastností, ktoré by sme v tejto cenovej kategórii hľadali len ťažko. Ponúkajú napríklad dotykové ovládanie, ktoré umožňuje po pripojení smartfónu prijímať hovory ovládať hlasitosť či prepínanie skladieb.

Xiaomi Mi sluchadla

Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska použiteľnosti je ich možné využívať takmer so všetkými zariadeniami, vrátane telefónov a to vďaka impedancii 32 ohmov. Z hľadiska frekvenčného rozsahu ponúkajú 20 – 40000Hz. Inými slovami či počúvate melodickú hudbu, hudbu plnú basov alebo slúchadla chcete využiť na hranie hier tak kvalita zvuku bude jasne čistá. Dôkazom kvality zvuku je aj certifikát Hi-Res Audio

Xiaomi Mi sluchadla_2

Zdroj: produktová fotografia

Keď sa pozrieme na konštrukciu okolo uší tak sa tieto slúchadla môžu chváliť obľúbenými vankúšikmi z TPE materiálu, ktoré sú nie len že príjemné na nosenie, ale aj takmer dokonalo odizolujú zvuk od okolitého sveta. Z hľadiska senzitivity zvuku sa chvália hodnotou až do 107dB.  Slúchadlam nechýba tiež vstavaný mikrofón, ktorý môžete využiť či už na komunikáciu s vašimi priateľmi pri hraní hier alebo pri telefonovaní.

TIP  64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Slúchadla nájdeš aktuálne v ponuke obchodu Cafago.com a vďaka exkluzívnemu kupónu „PS0075“ ich môžeš mať za menej ako 31€. PS: kupón aktivuješ v nákupnom košíku a platný je pre prvých 20 z vás. Mimchodom, za poštovné nedáte ani 1€ pričom sa vyhnete aj prípadným poplatkom ako je CLO či DPH.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom “PS0075” tu

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.