The Weather Channel - perfektné počasie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

The Weather Channel – perfektné počasie

Windows aplikácie

The Weather Channel – perfektné počasie

Každý z nás má určite v telefóne nainštalovanú nejakú tú aplikáciu na predpoveď počasia. V prípade Windows phone používateľov je to najčastejšišie MSN počasie alebo domáca aplikácia iMeteo počasie. Dnes si predstavíme veľmi zaujímavú, a graficky pekne spravenú aplikáciu The Weather Channel.

Aplikácia The Weather Channel ponúka najlepšie radarové mapy, lokálne predpovede a správy o počasí. S našou aplikáciou a aktívnymi dlaždicami si môžete vychutnať každý deň naplno vďaka najlepším predpovediam. Veď ak máte presné informácie o počasí, vonku je vždy pekne.

75b0927e-539f-4d12-a7c8-3cd8da3eeb64 a7175dbe-f33b-4241-bbad-c8de4dd513e5

Výber najzaujímavejších funkcií:
• Osvedčene presné predpovede vrátene hodinovej a 10-dňovej predpovede (Celsius or Fahrenheit).
• Meteorologické mapy: Rýchle, presné a lokalizované radarové mapy ponúkajú historické údaje aj predpovede, ako aj upozornenia na extrémne počasie na sledovanie búrok a tornád. Vďaka vrstvám mapy si môžete vybrať zobrazenie ciest alebo satelitné zobrazenie, aktivovať sledovanie hurikánov a vybrať si rôzne vrstvy máp, ako sú oblaky, radar, teplota vody, rýchlosť vetra, snehová pokrývka a viac.
• Oznámenia a výstrahy na extrémne počasie: Získajte výstrahy na extrémne počasie a vysokú koncentráciu peľu pre ktorékoľvek z vašich obľúbených miest.
• „Očakáva sa dážď o 15:15“ Už žiadna neistota! Ak sa počasie na vašom mieste zmení do 6 hodín, oznámime vám čas, kedy sa to stane.
• Aktuálne podmienky vám poskytnú informácie o zrážkach za poslednú hodinu, informácie o pocitovej teplote, čase východu a západu slnka, rýchlosti vetra, vlhkosti, UV indexe, viditeľnosti, rosnom bode a tlaku.
• Historické podmienky vám umožnia porovnať predpoveď s podmienkami v minulosti.
• Aktívne dlaždice s počasím: K dispozícii sú rôzne veľkosti – dlaždice s počasím s rozmerom 1 x 1, 2 x 2, alebo 4 x 2.
• Sociálne počasie: Nahláste nám počasie vo vašej lokalite! Tieto informácie použijeme na vylepšenie predpovede a sledovanie hlásení od ďalších používateľov vo vašej oblasti. Vaše hlásenie sa tiež pridá do vašej prispôsobenej histórie počasia, takže budete môcť zobraziť svoje minulé hlásenia. Na dokončenie hlásenia nezabudnite nasnímať fotografiu a zdieľať ju s priateľmi.
• Sezónne nástroje, ako je náš modul koncentrácií peľu a vyhľadávač zjazdoviek, vám pomôžu naplánovať si svoje aktivity podľa počasia.
• Majte vždy aktuálne informácie vďaka najnovším správam o počasí – od silných búrok po kuriózne zistenia. Môžete tiež sledovať naše videá, ktoré uvádzajú všetko od vašej lokálnej predpovede až po správy o klimatických zmenách.
• Nádherné a prehľadné prostredie.
• Navigácia: Zobrazte podrobné predpovede a novinky potiahnutím prsta nahor a nadol.

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov

 

Aplikáciu The Weather Chanell si môžete stiahnuť ZDARMA.

qrcode.29259662

Odkaz na stiahnutie

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.