Tetra Lockscreen – informácie po ruke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tetra Lockscreen – informácie po ruke

Windows aplikácie

Tetra Lockscreen – informácie po ruke

Tetra Lock Screen je svojím nápadom podobná aplikácii Live Lockscreen Beta, avšak prináša viacero noviniek, ktoré LLB nemá. Aplikácia ponúka na výber štyri rôzne „widgety“ na uzamknutej obrazovke, ktoré sa podobajú na známe widgety z Android prostredia. Napríklad kalendár, ktorý zobrazuje Vaše schôdzky (kalendár sa synchronizuje s Vašim Outlookom alebo Google účtami, a samotné schôdzky vie dokonca zobraziť aj na mape), ďalej ponuka zobrazenie Vašej aktuálnej polohy, ako aj možnosť sledovať trasu akú ste prešli. Ďalšou funkciou, ktorú prináša sú ešte stopky. Tetra Lockscreen je celkom zaujímavá aplikácia, ktorá „nekopíruje“ funkcionality iných aplikácií, ale prináša niečo nové.

Tetra

Aplikáciu vyvinul Microsoft, dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1, avšak zatiaľ len v angličtine. Stiahnuť ju môžete vo Windows Phone Store zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.