Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Novinky

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Facebook nám v poslednej dobe prináša ako na bežiacom páse jednu novinku za druhou. Tou najvýraznejšou bol v poslednej dobre nový Prieskumník, ktorý spoločnosť momentálne testuje vo viacerých krajinách, jednou z nich je aj Slovensko.

Najnovšie sa však vybraným používateľov začala zobrazovať ďalšie funkcia, ktorou je hlasovanie pomocou GIF obrázkov. Po novom tak okrem vyjadrenia svojich pocitov, nálad či stavu budete môcť k svojim príspevkom pridať aj anketu fo forme hlasovania, ktoré bude prebiehať prostredníctvom GIF animácií.

Novinka však zatiaľ nie je dostupná pre všetkých používateľov, ale len pre vybranú skupinu ľudí. V každom prípade GIF animácie sú populárnou funkciou, ktorú prispieva k vyjadreniu rôznych nálad interaktívnejšou formou.

Zdroj: thenextweb

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie