Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Novinky

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Facebook nám v poslednej dobe prináša ako na bežiacom páse jednu novinku za druhou. Tou najvýraznejšou bol v poslednej dobre nový Prieskumník, ktorý spoločnosť momentálne testuje vo viacerých krajinách, jednou z nich je aj Slovensko.

Najnovšie sa však vybraným používateľov začala zobrazovať ďalšie funkcia, ktorou je hlasovanie pomocou GIF obrázkov. Po novom tak okrem vyjadrenia svojich pocitov, nálad či stavu budete môcť k svojim príspevkom pridať aj anketu fo forme hlasovania, ktoré bude prebiehať prostredníctvom GIF animácií.

Novinka však zatiaľ nie je dostupná pre všetkých používateľov, ale len pre vybranú skupinu ľudí. V každom prípade GIF animácie sú populárnou funkciou, ktorú prispieva k vyjadreniu rôznych nálad interaktívnejšou formou.

Zdroj: thenextweb

TIP  AMD sa najnovšie vysmieva Intelu. 40 víťazom procesoru Intel Core i7-8086K ponúka možnosť vymeniť ho za silnejší Threadripper 1950X

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.