Test ukázal, že nový iPhone X v skutočnosti nemá najlepšiu kameru v telefóne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Test ukázal, že nový iPhone X v skutočnosti nemá najlepšiu kameru v telefóne

Apple

Test ukázal, že nový iPhone X v skutočnosti nemá najlepšiu kameru v telefóne

Test ukázal, že nový iPhone X v skutočnosti nemá najlepšiu kameru v telefóne

Fotoaparáty sú dnes základnou výbavou každého smartfónu a od určite cenovky by ste čakali to najlepšie čo môžete na trhu dostať. Príkladom môže byť napríklad smartfón od spoločnosti Apple, iPhone X, ktorý sa pred niekoľkými dňami začal oficiálne predávať aj na Slovensku u vybraných operátorov s cenovkou od 1199€ (bez dotácie). Ako si však poradil v súboji fotoaparátov s jeho hlavným konkurentom Samsung Galaxy Note 8, ktorého cena sa pohybuje zhruba na úrovni 1000€? Výsledok si môžete pozrieť nižšie.

Test kamier Samsung Galaxy Note 8 vs iPhone X

Zdroj: SuperSaf TV

TIP  Apple pracuje na vlastnej ultrazvukovej čítačke odtlačkov prstov, ktorá by mohla byť umiestnená aj v displeji

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.