Test optickej stabilizácie: Samsung Galaxy S6 Edge proti Nokii Lumia 930 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Test optickej stabilizácie: Samsung Galaxy S6 Edge proti Nokii Lumia 930

Novinky

Test optickej stabilizácie: Samsung Galaxy S6 Edge proti Nokii Lumia 930

Ak sledujete aj iné konkurenčné portály s podobnou tematikou, tak ste si museli určite všimnúť predstavenie Samsungu Galaxy S6 Edge, ktorý je prvým telefónom na svete so zahnutými hranami displeja. Výrobca tiež deklaroval nový chipset fotoaparátu, o ktorom hovoril, že si dal na ňom skutočne záležať, a že prináša kvalitatívny posun na poli mobilných fotoaparátov, čo vzhľadom na cenu okolo 800 – 1000 eur by sme asi aj predpokladali. Ale ako hovorí porekadlo, „nie je všetko zlato čo sa blyští“ tak plne vystihuje nasledujúci test, ktorý porovnáva optickú stabilizáciu S6 Edge s Lumiou 930. Posúdenie výsledku nechávame na vás.

TIP  Nová Nokia X6 sa v Číne vypredala za neuveriteľných 10 sekúnd. Do ostatných častí sveta sa dostane už čoskoro

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.