Terraria prichádza na Windows Phone, už v piatok! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Terraria prichádza na Windows Phone, už v piatok!

Windows Hry

Terraria prichádza na Windows Phone, už v piatok!

Známa hra z PC, Xbox 360 a PlayStation 3 prichádza konečne aj na Windows Phone. Jedná sa o hru v štýle MineCraftu. Hra ponúka plnohodnotný multiplayer, ktorý Vás zabaví na dlhu dobu. Počas Vášho hrania budete bojovať, kopať a skúmať okolie s jediným cieľom, prežiť. Vývojári prisľúbili dostupnosť Terrarie aj pre PlayStation 4 a Xbox One niekedy koncom roka. Pozrite si nižšie trailer tejto vydarenej hry.

Tešíte te sa aj vy na túto hernú „pecku“ alebo obľubujete iný typ hier?

TIP  Steam radikálne zmení pravidlá! Do obľúbenej služby sa dostanú hry, ktoré by väčšina nečakala

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.