Tento robotický vysávač je momentálne dostupný s exkluzívnym kupónom vo výraznej zľave | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento robotický vysávač je momentálne dostupný s exkluzívnym kupónom vo výraznej zľave

Novinky

Tento robotický vysávač je momentálne dostupný s exkluzívnym kupónom vo výraznej zľave

Tento robotický vysávač je momentálne dostupný s exkluzívnym kupónom vo výraznej zľave

Väčšine z nás sa víkend spája aj s veľkým upratovaním, v rámci ktorého je vysávania povinná jazda. A práve preto sme si pre vás dnes pripravili tip na robotický vysávač od Xiaomi, s ktorým sa viete z veľkej miery zbaviť tejto otravnej rutiny. A najlepšie na tom je, že spolu s kupónom „GBHSCmirobot“ ho kúpite v zhruba 40% zľave a cez dopravu EU Express vám príde bez doplácania DPH či CLA. Inými slovami, konečná cena bude menej ako 230€.

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “GBHSCmirobot”

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot, pomocník na nezaplatenie

Laserový deketor vzdialenosti, je jeden z pútačov tohto vysávača. Zabezpečuje totiž až 1800 krát za sekundu detekciu svojho okolia, ktorá dopomáha k zachyteniu všetkých nečistôt. V kombinácií s algoritmom, ktorý dokáže zmapovať najefektívnejšiu trasu si tento vysávač zamilujete.

Zdroj: produktová fotografia

Disponuje tak isto silným sacím motorom, ktorému ku výkonu dopomáha celkovo 12 senzorov, vrátane ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer a ďalšie.

Batéria v tomto vysávači má kapacitu 5200mAh, v preklade to znamená 2.5 hodiny nepretržitej práce. Ak však máte väčší byt či dom tak sa nemusíte báť, že mu dôjde „šťava“ v polovici miestnosti a budete ho musieť dať manuálne nabíjať a následne zapínať, aby dokončil to čo má. Disponuje totiž senzorom, ktorý pri nižšej kapacite batérie ho dovedie do svojej východzej stanice kde sa dobije.

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi okrem samotného robota prináša pridanú hodnotu aj v aplikácií k vysávaču. Umožňuje napríklad sledovať aktuálny stav prác v reálnom čase, nastavovanie rozvrhov kedy má vysávať a podobne.

MiHome
MiHome
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Jediné o čo sa budete musieť starať je vyprázdňovanie nádobky na nečistoty, ktorá má kapacitu 0.42l.

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “GBHSCmirobot”

Zdroj: tlačová správa

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.