Tento robotický vysávač bude hitom Vianoc. Dostupný je z českého skladu a so špeciálnym zľavovým kupónom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento robotický vysávač bude hitom Vianoc. Dostupný je z českého skladu a so špeciálnym zľavovým kupónom

Novinky

Tento robotický vysávač bude hitom Vianoc. Dostupný je z českého skladu a so špeciálnym zľavovým kupónom

Tento robotický vysávač bude hitom Vianoc. Dostupný je z českého skladu a so špeciálnym zľavovým kupónom

Väčšine z nás sa víkend spája aj s veľkým upratovaním, v rámci ktorého je vysávania povinná jazda. A práve preto sme si pre vás dnes pripravili tip na robotický vysávač od Xiaomi, s ktorým sa viete z veľkej miery zbaviť tejto otravnej rutiny. A najlepšie na tom je, že spolu s kupónom „EU5XMVC“ ho kúpite v zhruba 30% zľave. Spolu s expresnesnou dopravu cez DHL vás víde tento vysávač menej ako 249€.

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU5XMVC”

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot, pomocník na nezaplatenie

Laserový deketor vzdialenosti, je jeden z pútačov tohto vysávača. Zabezpečuje totiž až 1800 krát za sekundu detekciu svojho okolia, ktorá dopomáha k zachyteniu všetkých nečistôt. V kombinácií s algoritmom, ktorý dokáže zmapovať najefektívnejšiu trasu si tento vysávač zamilujete.

Zdroj: produktová fotografia

Disponuje tak isto silným sacím motorom, ktorému ku výkonu dopomáha celkovo 12 senzorov, vrátane ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer a ďalšie.

Batéria v tomto vysávači má kapacitu 5200mAh, v preklade to znamená 2.5 hodiny nepretržitej práce. Ak však máte väčší byt či dom tak sa nemusíte báť, že mu dôjde „šťava“ v polovici miestnosti a budete ho musieť dať manuálne nabíjať a následne zapínať, aby dokončil to čo má. Disponuje totiž senzorom, ktorý pri nižšej kapacite batérie ho dovedie do svojej východzej stanice kde sa dobije.

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi okrem samotného robota prináša pridanú hodnotu aj v aplikácii k vysávaču. Umožňuje napríklad sledovať aktuálny stav prác v reálnom čase, nastavovanie rozvrhov kedy má vysávať a podobne.

MiHome
MiHome
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Jediné o čo sa budete musieť starať je vyprázdňovanie nádobky na nečistoty, ktorá má kapacitu 0.42l.

Zdroj: vlastný

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU5XMVC”

Zdroj: GearBest, fotografie: produktové fotografie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Exkluzívne len s nami

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.