Tento robotický vysávač Xiaomi aktuálne kúpiš vo výhodnej ponuke z EÚ skladu so špeciálnym zľavovým kupónom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento robotický vysávač Xiaomi aktuálne kúpiš vo výhodnej ponuke z EÚ skladu so špeciálnym zľavovým kupónom

Xiaomi vysavac produktova fotografia

Novinky

Tento robotický vysávač Xiaomi aktuálne kúpiš vo výhodnej ponuke z EÚ skladu so špeciálnym zľavovým kupónom

Tento robotický vysávač Xiaomi aktuálne kúpiš vo výhodnej ponuke z EÚ skladu so špeciálnym zľavovým kupónom

Väčšine z nás sa víkend spája aj s veľkým upratovaním, v rámci ktorého je vysávania povinná jazda. A práve preto sme si pre vás dnes pripravili tip na robotický vysávač od Xiaomi, s ktorým sa viete z veľkej miery zbaviť tejto otravnej rutiny. A najlepšie na tom je, že spolu s kupónom „EU5XMVC“ ho kúpiš v zhruba 20% zľave. Spolu s expresnou dopravu cez DHL pričom sa nemusíš báť žiadnych ďalších poplatkov ako je napríklad CLO. Celkovo ťa bude stáť niečo málo nad 300€.

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU5XMVC”

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot, pomocník na nezaplatenie

Laserový deketor vzdialenosti, je jeden z pútačov tohto vysávača. Zabezpečuje totiž až 1800 krát za sekundu detekciu svojho okolia, ktorá dopomáha k zachyteniu všetkých nečistôt. V kombinácií s algoritmom, ktorý dokáže zmapovať najefektívnejšiu trasu si tento vysávač zamilujete.

Zdroj: produktová fotografia

Disponuje tak isto silným sacím motorom, ktorému ku výkonu dopomáha celkovo 12 senzorov, vrátane ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer a ďalšie.

Batéria v tomto vysávači má kapacitu 5200mAh, v preklade to znamená 2.5 hodiny nepretržitej práce. Ak však máte väčší byt či dom tak sa nemusíte báť, že mu dôjde „šťava“ v polovici miestnosti a budete ho musieť dať manuálne nabíjať a následne zapínať, aby dokončil to čo má. Disponuje totiž senzorom, ktorý pri nižšej kapacite batérie ho dovedie do svojej východzej stanice kde sa dobije.

TIP  Vďaka veľkému záujmu je 64GB pamäťová karta opäť dostupná za 14,59€! Ponuka bude aktívna už len niekoľko dní

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi okrem samotného robota prináša pridanú hodnotu aj v aplikácii k vysávaču. Umožňuje napríklad sledovať aktuálny stav prác v reálnom čase, nastavovanie rozvrhov kedy má vysávať a podobne.

Mi Home
Mi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Jediné o čo sa budete musieť starať je vyprázdňovanie nádobky na nečistoty, ktorá má kapacitu 0.42l. Ak si ho bohužiaľ nestihneš zakúpiť  z EÚ skladu tak ti odporúčame využiť čínsky sklad spolu so spôsobom dopravy EU Express kde GearBest garantuje preclenie na vlastné náklady.

Zdroj: vlastný

Xiaomi vysávač nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU5XMVC”

Zdroj: GearBest, fotografie: produktové fotografie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.