Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás

Windows 10

Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás

Zariadenie Surface Phone sa stále spomína len v pomyselnej rovine a mnoho z nás si ho nevie dôkladne predstaviť. Ako by  ale mohol vyzerať skladací smartfón z dielne Microsoftu? S touto otázkou sa pohrával nejeden dizajnér a v minulosti sme boli svedkami viacerých úchvatných konceptov. Po niekoľkých mesiacoch sa na internete objavil ďalší úchvatný koncept, ktorý Vám doslova vyrazí dych a posadí Vás späť do stoličky.

Zdroj: behance.net

Prepracovaný dizajn, kovové telo, dokonalý displej

S novým konceptom zariadenia Surface Phone prišiel dizajnér Harry Dohyun Kim, ktorý sa zúčastnil 100-dňovej dizajnovej výzvy. Surface Phone v podaní Harryho vyzerá naozaj luxusne a prichádza s takmer dokonalým dizajnom. Výrazné prepracované kovové telo zariadenia čiastočne pripomína Surface Pro, od ktorého sa celý koncept odvíja. Za zmienku takisto stojí aj dokonalé prepojenie oboch displejov, medzi ktorými sa nenachádza žiadna výrazná medzera. Rečí o krásnom dizajne bolo zrejme dosť, poďme sa spoločne pozrieť na oficiálne promo video konceptu.

Podľa nás sa jedná o úplne dokonalé prevedenie zariadenia Surface Phone. Skladací smartfón od Microsoftu by sa s takýmto dizajnom určite ujal a našiel by si mnoho fanúšikov. Čo naň hovoríte Vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (behance.net)

TIP  Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.