Tento koncept Surface Phone zariadenie je dokonalý. Vychádza z patentov Microsoftu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento koncept Surface Phone zariadenie je dokonalý. Vychádza z patentov Microsoftu

Novinky

Tento koncept Surface Phone zariadenie je dokonalý. Vychádza z patentov Microsoftu

Hoci sa o novom Surface Phone zariadení v posledných týždňoch hovorí stále viac a viac tak aj napriek tomu sa snažíme tieto správy „redukovať“ len na tie čo najviac dôveryhodné. K týmto informáciám patria napríklad aj reporty ohľadne konceptov zariadenia, ktorým sa snažíme vyhýbať, ale v tomto prípade urobíme výnimku – dôvod pochopíte hneď ako si zariadenie pozriete. Autorom konceptu je dizajnér Ryan Smalley.

Jeho koncept Surface Phone vychádza z adaptívneho rozhrania CShell, „nekončiacim displejom“, podporou zmiešanej reality ako aj inteligentným perom Surface Pen či z ďalších patentov spoločnosti Microsoft. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Viete si takto predstaviť prémiový smartfón s logom Microsoftu? My určite áno.

Zdroj: Behance

TIP  Nový render smartfónu Lenovo Z5 sa šíri po internete. Dočkáme sa prvého smartfónu bez akýchkoľvek výrezov či rámčekov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.