Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár € | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

TIANQU XS809W

Drony

Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

Dnes tu máme tip na úžasný a skladný dron, ktorý stojí iba pár desiatok €, no zaujme vďaka svojim štýlovým dizajnom už na prvý pohľad. Áno, tento dron je naozaj lacný, no ponúka veľmi zaujímavú výbavu, ktorou sa častokrát môžu pochváliť drony s výrazne vyššou cenou. Dron TIANQU XS809W je zaujímavá “kvadrokoptéra“, ktorá umožňuje sklopiť všetky štyri ramená, vďaka čomu sa Ti gadget zmestí aj na tie najmenej voľné miesta a nemusíš kvôli nemu kupovať veľký batoh či riešiť prerobenie svojej izby.

Tento dron môžeš aktuálne získať za najlepšiu cenu na trhu

TIANQU XS809W

Oficiálny obrázok TIANQU XS809W

Dron TIANQU XS809W prináša kompaktné rozmery 17,5 x 13 x 6 cm. Aj napriek veľmi malej veľkosti, dron je vybavený 0,3 Mpx fotoaparátom, ktorým dokážeš vytvárať fotografie aj videá na akomkoľvek mieste, na ktoré sa častokrát len tak nedostaneš. Technológia Air Press Altitude Hold navyše umožňuje dron zastaviť v akejkoľvek výške, vďaka čomu budu vytvorené veľmi plynulé zábery. Vývojári ani pri tomto drone nešli do kompromisov a túto “hračku” vieš ovládať aj prostredníctvom naklápania svojho smartfónu. Pokiaľ si teda chceš jazdu dronom poriadne užiť, prepneš sa do G režimu a tvojim ovládačom bude smartfón a jeho natáčanie do strán.

TIANQU XS809W

Oficiálny obrázok TIANQU XS809W

Dron TIANQU XS809W nerobí kompromisy ani napriek nízkej cene

Tento gadget je naozaj aj napriek svojej pomerne nízkej cene zaujímavý. Vo výbave nájdeme funkciu zapínania nízkej, strednej alebo vysokej úrovni, ktorá sa tak hodí pre pokročilých či menej pokročilých pilotov, ktorí sa napríklad obávajú, že by mohlo nechcene svoj dron rozbiť. Ďalej vo výbave nechýba 6-osový gyroskop, ktorý sa postará o maximálne plynulý let aj vonku, prípadne aj za vetra. Azda najzaujímavejšou funkciou je režim One Key Return, vďaka ktorému môžeš dron okamžite privolať k návratu, čiže obavy o jeho zmiznutie budú minimálne.

TIP  Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením so špeciálnym kúponom len za 31.59€

Dron TIANQU XS809W je kompatibilný so systémom Android aj iOS. Tento gadget je skutočne veľmi zaujímavý a výrobca nás veľmi príjemne prekvapil. V týchto cenách vidíme väčšinou výrazne slabšie drony. Mimochodom, gadget je možné ovládať až prostredníctvom 100 metrov. O pohodlný let sa postará 900 mAh batéria, ktorá prináša výdrž letu na jedno nabitie po dobu 10 minút. Veľkou výhodou je potom opätovné nabitie akumulátora už za približne jednu hodinu. Aktuálne tento dron môžeš získať v 25 % zľave len za 33,21 . Nezabudni, že táto ponuka je časovo obmedzená.

Tento dron môžeš aktuálne získať za najlepšiu cenu na trhu

Zdroj: TS, ilustračný obrázok: YouTube

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Drony

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.