Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami

Novinky

Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami

Telekom podľa tlačovej správy uvedie 27. augusta viacero noviniek v oblasti mobilných dát.

Od 27. augusta 2014 surfovanie v LTE sieti bude bez poplatku pre všetkých zákazníkov od paušálu Happy XS.

Telekom zároveň pridáva v paušáloch Happy XL a XXL dáta navyše. Po novom bude v paušály XL 4000 MB a v XXL 6000 MB. Ďalšou novinkou je zjednotenie rýchlosti po prečerpaní dát v Happy programoch na 64 kbps. Zmena sa týka paušálov XS, S a M, cez ktoré ste doteraz surfovali rýchlosťou 32 kbps.

Nová služba zdieľanie dát poteší majiteľov viacerých SIM kariet. Každý zákazník si bude môcť aktivovať ďalšie 2 SIM karty, ktoré budú zdieľať jeho balík dát v rámci Happy. Za každú aktivovanú SIM kartu zákazník zaplatí 2,99 eura mesačne pri viazanosti.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.