Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami

Novinky

Telekom: LTE bez príplatku, viac dát pre paušály a zdieľanie dát medzi SIM kartami

Telekom podľa tlačovej správy uvedie 27. augusta viacero noviniek v oblasti mobilných dát.

Od 27. augusta 2014 surfovanie v LTE sieti bude bez poplatku pre všetkých zákazníkov od paušálu Happy XS.

Telekom zároveň pridáva v paušáloch Happy XL a XXL dáta navyše. Po novom bude v paušály XL 4000 MB a v XXL 6000 MB. Ďalšou novinkou je zjednotenie rýchlosti po prečerpaní dát v Happy programoch na 64 kbps. Zmena sa týka paušálov XS, S a M, cez ktoré ste doteraz surfovali rýchlosťou 32 kbps.

Nová služba zdieľanie dát poteší majiteľov viacerých SIM kariet. Každý zákazník si bude môcť aktivovať ďalšie 2 SIM karty, ktoré budú zdieľať jeho balík dát v rámci Happy. Za každú aktivovanú SIM kartu zákazník zaplatí 2,99 eura mesačne pri viazanosti.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie