Technická konferencia MS FEST 2015 Bratislava, registrujte sa zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Technická konferencia MS FEST 2015 Bratislava, registrujte sa zadarmo

Novinky

Technická konferencia MS FEST 2015 Bratislava, registrujte sa zadarmo

Už o dva týždne na pôde Slovenskej technickej univerzita v Bratislave sa bude konať event MS Fest, ktorý po ôsmich rokoch prvýkrát zavíta aj na Slovensko. Pýtali sme sa Tomáša Jechu, jedného z organizátorov čo to vlastne  MS FEST je. Jeho vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

„MS Fest je komunitná konferencia pre vývojárov (študentov, zamestnancov IT firiem, freelancerov ..), ktorá sa po ôsmich úspešných ročníkoch v Čechách uskutoční po prvýkrát aj na Slovensku. Konferencia je organizovaná českými a slovenskými MVP a MSP za podpory partnerov, pričom spoločnosť Microsoft je taktiež jedným z partnerov. Zoznam partnerov môžete nájsť na oficiálnej stránke MS Fest-u (pričom dnes budú pridaní aj slovenskí partneri).

Na MS Fest sme pozvali radu špičkových profesionálov zo sveta IT, ktorý účastníkom predstavia novinky zo sveta Cloud-u, vývoju mobilných aplikácií a webov, a taktiež sa budú venovať OSS technológiam, téme Internet of Things, Machine Learning a mnohým iným.

Konferencia MS Fest sa bude konať cez víkend 14.-15. Marca na Fakulte informatiky a informačných technológii STU v Bratislave. Vstup na konferenciu je VOĽNÝ, no je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom oficiálnej stránky.“

msfest(po kliknutí na obrázok budete presmerovaný na oficiálnu stránku MS Fest-u)

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.