TB Viamo prichádza aj na Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TB Viamo prichádza aj na Windows Phone

TIP REDAKCIE

TB Viamo prichádza aj na Windows Phone

TB Viamo prichádza aj na Windows Phone

 

Len pred pár dňami Tatra banka vypustila aplikáciu TB Viamo aj pre telefóny s Windows Phone. Aplikácia slúži na posielanie platieb na slovenské telefónne čísla. V aplikácii zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte zvoleným štvormiestnym PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Na pozadí prebehne štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu. Ak je príjemca registrovaný v službe VIAMO, peniaze sú automaticky prevedené na jeho účet. Ak nie je registrovaný, peniaze si môže vyzdvihnúť na portáli www.viamo.sk. Samozrejmosťou je, že príjemca môže mať účet v ktorejkoľvek banke na Slovensku.

Aplikáciu stiahnete vo Windows Phone Store zadarmo.

TB VIAMO
TB VIAMO
Developer: Tatra banka a.s.
Price: Free
Zdroj: vlastný

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi Note 5 môžeš aktuálne získať za bezkonkurenčnú cenu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.