Tatra banka aktualizovala svoje mobilné bankovníctvo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tatra banka aktualizovala svoje mobilné bankovníctvo

Novinky

Tatra banka aktualizovala svoje mobilné bankovníctvo

Tatra banka včera aktualizovala svoju bankovú aplikáciu pre Windows phone. Verzia 1.1.0.0 okrem drobných opráv prináša novinku v podobe výberu hotovosti z bankomatu pomocou aplikácie. Táto funkcionalita je už dlhšiu dobu sprístupnená aj v aplikáciách pre Android, BlackBerry a iOS. Rovnako ako na ostatných platformách aj na Windows Phone pre výber z bankomatu vygeneruje aplikácia po zvolení sumy a účtu užívateľovi šesťciferný kód, ktorý zadá do bankomatu a ten mu vydá požadovanú hotovosť.  Výber je podľa informácií banky bez poplatku pre klientov Tatra Personal aj pre klientov bez balíka služieb, ďalšou výhodou oproti použitiu karty je vyhnutie sa prípadnému skimmingu, skopírovaniu údajov z karty špeciálnymi čítačkami nasadenými na bankomat zlodejmi.

Mobilný výber má ale stanovený limit 200 eur na výber a zároveň na celý deň. Kód je platný 20 minút, pričom v aplikácii je možné nájsť históriu kódov pre výber a kód zrušiť aj pred jeho vypršaním. Núdzovo je možné aplikáciu spolu so všetkými kódmi deaktivovať cez Dialog Live.

56b3c259-868f-47c4-9816-5659b2c2ce19

Aplikácia je k dispozícií vo Windows phone store zdarma. Viac informácií o aplikácií sme Vám priniesli v samostatnom článku.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • matko

    no, zajtra uz viem co skusim 🙂

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.