Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď

Novinky

Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď

Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď

Windows 10 Fall Creators Update aktualizáciu je postupne uvoľňovaná do obehu a spolu s ňou prišla aj rada nových funkcionalít a to nie len pre samotný systém, ale aj pre aplikácie. Jednou z takýchto funkcií mala byť aj  funkcia Files On-Demand, ktorá však ešte „neprišla“ a je ju nutné manuálne vyvolať.

V skratke sa jedná o funkcionalitu, ktorá umožňuje sťahovanie súborov len na úrovni lokálneho PC keď ho otvoríte. Funkciu oceníte hlavne v prípade keď máte obmedzený úložný priestor vo vašom PC.

Files On-Demand funkciu nájdete v najnovšej aktualizácii pre OneDrive

Nato, aby ste túto funkciu aktivovali potrebujete stiahnuť posledný update pre OneDrive klienta, ktorý nájdete na tomto odkaze. Po aktualizácii budete musieť ešte reštartovať počítač a v nastaveniach aplikácie si prispôsobiť danú funkciu.

Zdroj: vlastný

Zdroj: Microsoft, vlastný

TIP  Spúšťa sa Vám počítač príliš pomaly? Čo tak si zapnúť rýchle zapínanie vo Windowse 10? | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.