Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla

elon musk

Novinky

Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla

Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, keby ste boli rodinou Elona Muska či iného vizionára či by vám dal zľavu na jeho produkt? Určite áno, teda aspoň my sme takto snívali už viackrát.

Výkonný riaditeľ SolarCity Lyndon Rive, ktorý je bratranec Elona sa ho opýtal na rodinnú zľavu, dočkal sa však celkom vtipnej odpovede. Veď posúďte sami.

Hej Elon, môžem dostať rodinnú zľavu?” Na čo Musk odpovedal: “Jasné absolutne. Choď na stránku www.teslamotors.com, kúp auto online, a cena, ktorá bude zobrazená na stránke, to je rodinná zľava.”…, Rive takto okomentoval príhodu s Elonom pre zahraničný portál Business Insider:: “Každý dostane rodinnú zľavu.”

Či veríte alebo nie v spoločnostiach, v ktorých Elon Musk pôsobí údajne nijak špeciálne nejedná s členmi rodiny, resp.  s hocikým iným. Rive toto jeho chovanie ďalej okomentoval slovami:

“Aj pravé kvôli tomuto uznávam Elona, nie len preto, že je najlepším podnikateľom na svete, ale aj preto, že z každým jedná rovnako. S úplne každým. Proste žiadne rodinkárstvo.”

Zdroj: Emblog.sk, úvodný obrázok (Youtube)

 

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.