Najčítanejší Windows 10 portál

Takto sa odzrkadlil Black Friday na hodnotne majetku Jeffa Bezosa, zakladateľa Amazonu

Zdroj: Youtube (kanál Startup Stories)

Black Friday je jeden z najväčších sviatkov roka, teda aspoň pre obchodníkov a ľudí čo chcú výhodne nakúpiť elektroniku či iný tovar za výrazne nižšiu cenu ako počas roka. A verte či nie, tento sviatok je jedným z „najštedrejších“ pre podnikateľov, hlavne tých za veľkou mlákou. Jeff Bezos si tento rok ako aj sviatok určite zapamätá na veľmi dlho, jeho majetok totiž prekonal magickú hodnotu 100 miliárd dolárov.

Celkovo tento rok môže Jeff vyhodnotiť za veľmi úspešný, podarilo sa mu totiž počas neho zvýšiť hodnotu svojho majetku o 32,6 miliardy dolárov čím vystriedal doteraz najbohatšieho muža na svete, Billa Gatesa stojacieho za spoločnosťou Microsoft.

Rozmýšľali ste niekedy čo by ste urobili s takýmto objemom peňazí? Nebojte, nie ste jediný. S rovnakým problémom sa „trápi“ aj samotný Jeff, ktorý na sociálnej sieti Twitter žiada o pomoc jeho followerov. On zatiaľ uvažuje o filantropií, ak však máte iný a lepší nápad tak mu kľudne môžete poradiť.

Zdroj: Techchrunch

TIP  Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.