Takto sa odzrkadlil Black Friday na hodnotne majetku Jeffa Bezosa, zakladateľa Amazonu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto sa odzrkadlil Black Friday na hodnotne majetku Jeffa Bezosa, zakladateľa Amazonu

Novinky

Takto sa odzrkadlil Black Friday na hodnotne majetku Jeffa Bezosa, zakladateľa Amazonu

Black Friday je jeden z najväčších sviatkov roka, teda aspoň pre obchodníkov a ľudí čo chcú výhodne nakúpiť elektroniku či iný tovar za výrazne nižšiu cenu ako počas roka. A verte či nie, tento sviatok je jedným z „najštedrejších“ pre podnikateľov, hlavne tých za veľkou mlákou. Jeff Bezos si tento rok ako aj sviatok určite zapamätá na veľmi dlho, jeho majetok totiž prekonal magickú hodnotu 100 miliárd dolárov.

Celkovo tento rok môže Jeff vyhodnotiť za veľmi úspešný, podarilo sa mu totiž počas neho zvýšiť hodnotu svojho majetku o 32,6 miliardy dolárov čím vystriedal doteraz najbohatšieho muža na svete, Billa Gatesa stojacieho za spoločnosťou Microsoft.

Rozmýšľali ste niekedy čo by ste urobili s takýmto objemom peňazí? Nebojte, nie ste jediný. S rovnakým problémom sa „trápi“ aj samotný Jeff, ktorý na sociálnej sieti Twitter žiada o pomoc jeho followerov. On zatiaľ uvažuje o filantropií, ak však máte iný a lepší nápad tak mu kľudne môžete poradiť.

Zdroj: Techchrunch

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie