Takto mohla vyzerať Lumia 435, zostala však len na „papieri“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto mohla vyzerať Lumia 435, zostala však len na „papieri“

Novinky

Takto mohla vyzerať Lumia 435, zostala však len na „papieri“

Takto mohla vyzerať Lumia 435, zostala však len na „papieri“

Začiatkom tohto roka unikli obrázky smartfónu s kódovým označením ID326-3, rovnakým ako má súčasný smartfón Lumia 435, dva roky starý smartfón. Avšak až sa dostali do obehu obrázky, ktoré smartfón odhaľujú v plnej kráse.

Ako môžete vidieť nižšie, tak Lumia 435 mala viacero variantov pred uvedením na trh. Tento konkrétny prototyp, podľa portálu Windowscentral mal mať rovnaké špecifikácie, okrem displeja, ktorý v tomto prípade má 5“, rozlíšenie zostalo rovnaké.

Zdroj: WC.com

Smartfón mal priniesť veľmi podobný dizajn ako terajšia vlajková loď Xioami Mi Mix. Displej mal pokrývať takmer celú prednú stranu, pričom predná kamera sa nachádza v spodnej časti.

V každom prípade je škoda, že sa Microsoft nepokúsil túto dizajnovú líniu implementovať do nadchádzajúcich smartfónov, ako boli napríklad Lumia 950 alebo 650. Pre pripomenutie, Lumiu 435, ktorá bola oficiálne predstavená si môžete pozrieť tu.

Zdroj: WC.com

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.