Takto by mala vyzerať Nokia 6. Prísť by mala skutočne veľmi skoro | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto by mala vyzerať Nokia 6. Prísť by mala skutočne veľmi skoro

Novinky

Takto by mala vyzerať Nokia 6. Prísť by mala skutočne veľmi skoro

Podľa dostupných informácií Nokia 6 by mala byť oficiálne predstavená už čoskoro. Nebavíme sa tu však o mesiacoch, ale o dňoch ba možno hodinách. Spolu s týmito správami sa dostali do obehu aj viaceré obrázky, ktoré zachytávajú zariadenie takmer v plnej kráse.

Obrázky nižšie zachytávajú telefón spolu s skenerom odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený pod fotoaparátom. Zadná strana na prvý pohľad vyzerá byť vyhotovená z plastu. Zariadenie by malo poskytnúť 5,5“ displej a hovorí sa o dvoch rôznych variantoch 18:9 a 16:9. Ďalšie správy, ktoré sa dostali do obehu viac menej potvrdzujú už doteraz známe informácie ako sú 4GB RAM, 32GB úložný priestor, DUAL SIM podpora a batéria o kapacite 3,000mAh. Čo sa týka fotoaparátov tak sa hovorí o 8MP prednej a 16MP zadnej kamere.

Nuž či sa tieto najnovšie informácie potvrdia sa dozvieme čoskoro.

Zdroj: Neowin.net

 

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.