Takto má vyzerať nový iPhone X Plus s 6,5" OLED displejom, ktorý ponúkne prémiový dizajn a výkonný hardvér | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto má vyzerať nový iPhone X Plus s 6,5″ OLED displejom, ktorý ponúkne prémiový dizajn a výkonný hardvér

Phone X Plus

Apple

Takto má vyzerať nový iPhone X Plus s 6,5″ OLED displejom, ktorý ponúkne prémiový dizajn a výkonný hardvér

Zahraničný novinár OneLeaks, ktorý dnes už stojí za stovkami rôznych únikoch o pripravovaných smartfónoch, tabletoch či iných technologických zariadeniach, priniesol nové informácie ohľadom pripravovaného iPhonu X Plus. Ten by mal ponúknuť veľký 6,5″ OLED displej a bude sa jednať o tohtoročnú vlajkovú loď spoločnosti Apple.

Pripravovaný iPhone X Plus bude predstavený spolu s ďalšou generáciou dnes už pomerne populárneho iPhonu X. Nová vlajková loď tak bude k dispozícii až v dvoch veľkostných variantách. iPhone X Plus má taktiež ponúknuť OLED displej a prémiový dizajn, ktorý dnes už dobre poznáme z iPhonu X.

iPhone X Plus ako náhrada za dnešný iPhone 8 Plus?!

Dnes už doposiaľ známe úniky rátajú s opäť duálnym fotoaparátom na zadnej strane, ktorý bude opäť umiestnený zvislo. Novinka by mala prísť na trh s vylepšenou technológiou Face ID, opäť kvalitnejším fotoaparátom a taktiež môžeme očakávať znova výkonnejší hardvér. Nový iPhone X Plus bude predstavený spolu s iPhonom X a s cenovo dostupnejším iPhonom, ktorý ponúkne veľký 6,1″ displej, no len s technológiou IPS.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Youtube (MySmartPrice)

TIP  iPhony ani v tomto roku nedostanú OLED displej! Apple urobil razantný škrt kvôli slabým predajom iPhonov

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.