Takto má vyzerať Nokia X5. Ponúkne brutálnu funkciu, ktorú poznáme z iPhonu X | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto má vyzerať Nokia X5. Ponúkne brutálnu funkciu, ktorú poznáme z iPhonu X

nokia

ANDROID

Takto má vyzerať Nokia X5. Ponúkne brutálnu funkciu, ktorú poznáme z iPhonu X

Čínska spoločnosť HMD Global, plánuje predstaviť nový smartfón Nokia X5 už 11. júla. Už dnes však vieme, ako bude novinka strednej nižšej triedy vyzerať. A môžem povedať, že sa určite máme na čo tešiť.

Nová Nokia X5 príde s veľmi zaujímavým a atraktívnym vzhľadom. Smartfón tak bude vyzerať pomerne prémiovo, a to aj napriek zaradeniu v stále nižšej strednej triede. Vo výbave novinky nebude chýbať ani zárez v časti displeja, ktorý je veľmi podobný k iPhonu X.

Očakáva sa, že nová Nokia X5 ponúkne zadný duálny fotoaparát s 13 Mpx a 5 Mpx objektívom. Predný displej by mal ponúknuť Full HD + rozlíšenie, takže o ostrosť obrazovky bude v podstate postarané. Aktuálne úniky tvrdia, že cena novinky bude stanovená na približne 150 americký dolárov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok Gsmarena.com

TIP  Nokia X5 je oficiálne vonku! Novinka však sklamala väčšinu fanúšikov a vieme, prečo

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.