Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi

surface phone koncept david breyer

TECH

Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi

Zatiaľ čo vývoj Surface Phone zariadenia z kuchyne Microsoftu bol s veľkou pravdepodobnosťou zastavený, tak stále existujú aj iní výrobcovia, ktorý sa s touto myšlienkou aktívne pohrávajú. Napríklad spoločnosť Samsung či Oppo, ktorá len niekoľko dní dozadu požiadala o patentové práva na ich vlastné riešenie smartfónu s dvomi displejmi.

Microsoft nedávno do rozhrania API priniesol možnosť prispôsobenia tejto hardvérovej funkcie vo forme UWP TwoPaneView, ktorá umožňuje vývojárom vytvárať UWP aplikácie s touto vlastnosťou.

Najnovšie vývojár Zhyowen Cui vytvoril aplikáciu, ktorá implementuje túto funkcionalita v prax. Vzhľad aplikácie môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: Twitter (zhuowencui)

Čo si myslíte o zariadeniach s dvomi displejmi? Budú novým trendom alebo len „módnym“ výstrelkom, ktoré krátko po ich oficiálnom predstavení padnú do zabudnutia?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: David Breyer

TIP  Samsung predstavil prvú 8GB DDR5 RAM určenú pre mobilné zariadenia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.