Takto bude vyzerať predná strana nových smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL! Ďalší prírastok do rodiny smartfónov s výrezom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto bude vyzerať predná strana nových smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL! Ďalší prírastok do rodiny smartfónov s výrezom

ANDROID

Takto bude vyzerať predná strana nových smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL! Ďalší prírastok do rodiny smartfónov s výrezom

Predstavenie novej generácie smartfónov Pixel je síce ešte naozaj ďaleko, no ich základné špecifikácie sa pomaly ale isto dostávajú na povrch. Momentálne o nových smartfónoch vieme, že budú poháňané procesormi Snapdragon 845 od Qualcommu a prídu s čistým Androidom P. Podľa najnovších uniknutých informácií poznáme aj dizajn prednej strany zariadení. Vyzerá to tak, že aj Google zväčšuje svoje obrazovky čo to dá a kvôli tomu je nútený zmenšovať rámiky na displeji. Budúci majitelia Pixelu 3 XL sa tým pádom môžu tešiť na výrez v displeji v hornej časti zariadenia, podobne ako na iPhone X.

Nový leak prichádza tradične z Číny

O budúcom dizajne smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL sa svet dozvedel vďaka leakerom z Číny. Na jednom z čínskych internetových portálov sa objavila reálna fotografia ochranných skiel pre budúce smartfóny od spoločnosti Google. Ako sme už spomínali vyššie, Pixel 3 XL príde s výrezom na hornej časti displeja, no táto pre niekoho smutná správa, prináša aj jednu dobrú. Z fotografie oboch ochranných skiel je na prvý pohľad jasné, že spoločnosť Google plánuje opätovné osadenie vynikajúcich stereo reproduktorov, ktoré patria medzi najlepšie na trhu.

Zdroj: gsmarena.com

Budúca generácia smartfónov Pixel bude zrejme opäť predstavená až v októbri tohto roku. Z predošlých únikov vieme, že spoločne so smartfónmi, si pre nás spoločnosť Google chystá druhú generáciu bezdrôtových slúchadiel, ako aj úplne nové smart hodinky Pixel.

TIP  Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

Zdroj: gsmarena.com

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.