Takto bude vyzerať nový Story Remix v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto bude vyzerať nový Story Remix v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Novinky

Takto bude vyzerať nový Story Remix v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Takto bude vyzerať nový Story Remix v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Microsoft niekoľko dni dozadu oznámil, že ďalšia veľká aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update príde už 17. októbra. Update by mal priniesť desiatky nových funkcií a vylepšení a jednou z nich je aj funkcia Story Remix.

Story Remix je nová funkcia, ktorá umožňuje priniesť vaše fotografie k „životu“. Totiž, prostredníctvom tejto funkcie je možné spájať fotografie či krátke videá v „jedno“ ako aj pridávať k ním dodatočné efekty.

Mimochodom, len niekoľko dní Microsoft premenoval aplikáciu Fotografie na Story Remix a následne to vrátil späť. Ak by ste si chceli túto novinku vyskúšať s obmedzenou ponukou tak na odkaze nižšie môžete stiahnuť add-ony do aplikácie Fotografie priamo z obchodu Windows Store.

Photos Add-on
Photos Add-on
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: aggiornamentilumia.it

 

TIP  Steam opravil chybu hardverového a softvérového prieskumu, Windows 10 opäť na čele

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.