Takto bude vyzerať nový Facebook Messenger! Na starý vzhľad môžeme kompletne zabudnúť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto bude vyzerať nový Facebook Messenger! Na starý vzhľad môžeme kompletne zabudnúť

Zaujímavosti

Takto bude vyzerať nový Facebook Messenger! Na starý vzhľad môžeme kompletne zabudnúť

Facebook v poslednej dobe pilne pracuje na svojich službách. Jednou z najnovších noviniek, ktorú si pre nás prichystal je kompletný redizajn populárnej aplikácie Facebook Messenger, ktorá bude výrazne „čistejšia“ ako aktuálna verzia aplikácie.

„Keď si píšete správy, tak chcete mať jednoduchý a rýchly zážitok. A práve preto kompletne meníme dizajn Messengeru so sústredením na túto myšlienku…“, hovorí zakladateľ spoločnosti Mark Zuckeberg. Náhľad ako nový Facebook Messenger vyzerá v praxi si môžete pozrieť na videu nižšie od 26. minúty.

Live at F8!

Live at F8!

Posted by Mark Zuckerberg on 1. máj 2018

Ako môžete vo videu vyššie vidieť. Tak zmien je viacero. Napríklad hlavná ponuka menu je teraz prezentovaná v spodnej časti displeja trojicou komunikačných tlačidiel. V hornej časti zase nájdeme tlačidlá ovládania kamery. Tak isto pribudli aj nové funkcionality. Čo sa týka dostupnosti, tak aplikácia by mala byť dostupná už čoskoro, píše viceprezident spoločnosti Chris Welch.

Zdroj: Facebook via TheVerge

TIP  NASA chce v spolupráci s ESA priniesť na Zem "marťanskú" pôdu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.