Takto bude vyzerať ďalší špičkový smartfón od Google. Pixel 3 bude vyzerať naozaj zaujímavo! Páči sa Ti? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto bude vyzerať ďalší špičkový smartfón od Google. Pixel 3 bude vyzerať naozaj zaujímavo! Páči sa Ti?

Google Pixel 3

ANDROID

Takto bude vyzerať ďalší špičkový smartfón od Google. Pixel 3 bude vyzerať naozaj zaujímavo! Páči sa Ti?

Internetový gigant Google sa chystá predstaviť ďalšiu dvojicu vlajkových smartfónov pre rok 2018 už o niekoľko mesiacov. Už dnes vieme, že sa máme na čo tešiť, pretože ďalšia vlajková loď ponúkne opäť veľmi zaujímavý dizajn, dobrý výkon a úplne čistý operačný systém Android.

Najnovšie úniky prezradili dizajn pripravovaných smartfónov Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Tie by mali vychádzať už z minuloročného dizajnu, no Google bude predsa inovovať a jednou z noviniek bude aj zárez na prednej časti displeja. Pod kapotou oboch smartfónov nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845. Určite poteší prítomnosť nového Androidu 9.

Google Pixel 3

zdroj: gsmarena.com

Google Pixel 3 ponúkne stále rovnaký, no zaujímavý dizajn

Google Pixel 3 ponúkne rozmery 145,6 x 68,2 na 7,9 mm. Tento “menší” model bude vybavený kompaktným 5,4″ displejom s pomerom strán 18:9. Väčšia varianta Google Pixel 3 XL dokonca ponúkne až 6,2″ displej a pravdepodobne sa môžeme tešiť na OLED panel, ktorý ponúkne veľkú jemnosť a kvalitné farby.

Očakávame, že nové smartfóny Pixel 3 a Pixel 3 XL, Google predstaví v mesiaci október. V najbližších týždňoch sa o týchto novinkách začnú objavovať ďalšie informácie, vďaka ktorým budeme o týchto dvoch zariadeniach vedieť ešte viac informácií.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Gsmarena.com

TIP  Populárny Microsoft Launcher pre Android dostáva opäť množstvo nových funkcií. Novinkou je aj úplná podpora Androidu Oreo

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.