Takto brutálne vyzerá Xiaomi Mi Max 3 s veľkým displejom a 5500 mAh batériou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto brutálne vyzerá Xiaomi Mi Max 3 s veľkým displejom a 5500 mAh batériou

Xiaomi

ANDROID

Takto brutálne vyzerá Xiaomi Mi Max 3 s veľkým displejom a 5500 mAh batériou

Je to už len niekoľko dní a čínsky výrobca Xiaomi predstaví ďalší veľmi zaujímavý smartfón. Áno, reč je o pripravovanej novinke Xiaomi Mi Max 3, ktorá ponúkne brutálne veľký displej a pod kapotou veľmi silnú batériou s obrovskou kapacitou, ktorá môže ponúknuť výdrž na jedno nabitie až po dobu niekoľkých dní.

Na internet sa teraz dostalo krátke video, na ktorom je vidieť Xiaomi Mi Max 3 v celej jeho kráse. Už vďaka videu je vidieť, že sa bude jednať o poriadne veľký smartfón. Aktuálne úniky tvrdia, že Mi Max 3 ponúkne obrovský 6,9″ displej s veľmi tenkými rámčekmi. Pod kapotou by mal byť výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 636, ktorému bude sekundovať 3, 4 alebo 6 GB RAM a 32, 64 alebo 128 GB úložisko.

Xiaomi Mi Max 3 ponúkne až 5500 mAh batériu

Čínsky výrobca údajne pripravuje aj Pro verziu, a tak Xiaomi Mi Max 3 Pro by mohol pod kapotou ponúknuť ešte o niečo výkonnejší čip Snapdragon 710. Na zadnej strane môžeme očakávať 20 Mpx duálny fotoaparát a o dokonalú výdrž smartfónu sa má postarať až 5500 mAh batéria. V tejto chvíli nie je jasné, kedy nakoniec Xiaomi novinku predstaví a aká bude jej cena či dostupnosť.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok YouTube: GadgetIn

YouTube: GadgetIn

TIP  Google po obrovskej pokute od EÚ dvíha varovný prst! Nové nariadenia možno spôsobia spoplatnenie Androidu

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.