Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

ŠPEKULÁCIE

Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

Nová generácia smartfónov Samsung Galaxy S sa na trh tak skoro určite nedostane. Nové smartfóny triedy S prídu najskôr na jar budúceho roku, no na povrch sa už teraz dostávajú prvé informácie, či už o ich dizajne, špecifikáciách alebo využívaných technológiách. Len nedávno sa na internete ale objavila prvá “reálna” fotografia budúceho Samsungu Galaxy rady S, ktorý pravdepodobne ponesie označenie S10. Pozrime sa teda spoločne na novú spornú fotografiu, ktorá rozdelila internet na dva tábory.

Fejk alebo reálna fotografia/render?

Túto otázku si treba určite položiť ihneď po prvom pohľade na smartfón. Fotografia/render vyzerá naozaj presvedčivo. Samozrejme, nemusí sa jednať o budúci Samsung Galaxy S10, no tlačidlo naviac je naozaj podozrivé. Iba smartfóny od Samsungu ponúkajú nie moc obľúbené Bixby tlačidlo, ktoré spúšťa virtuálneho asistenta. Práve toto tlačidlo vyvolalo na internete najväčšie špekulácie o tom, že sa jedná práve o S10. Na obrázku je ďalej vidno smartfón s uhladeným dizajnom a zahnutou obrazovkou bez akýchkoľvek okrajov. Z fotografie nie je vôbec známe, či sa skener odtlačkov prstov nachádza pod displejom, na zadnej strane, alebo kde sa vôbec nachádza predná kamera alebo reproduktor. Tak či tak sa jedná o celkom zaujímavý kúsok.

Zdroj: Twitter – Ice Universe

Smartfón od iného výrobcu?

Na prvý pohľad sa smartfón javí ako nový Oppo Find X, no po bližšom pohľade je jasne vidno, že sa na vrchnej strane nenachádza malý výrez pre reproduktor. Samozrejme, stále nie je vylúčená možnosť, že sa jedná o úplne nový smartfón od ďalšieho čínskeho výrobcu, ktorý sa chce zviesť na vlne bezrámikových smartfónov. Táto možnosť nie je určite úplne vylúčiteľná, no záhadné tlačidlo na viac je stále viac než len kontroverzné.

TIP  Adobe údajne už čoskoro vypustí plnohodnotný Photoshop pre iPady

Čo si o tejto fotografii myslíte Vy? Ide podľa vás o novú vlajkovú loď Samsungu, ide o smartfón od iného výrobcu, alebo sa jedná o obyčajný render smartfónu z budúcnosti? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (vlastný)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.