Takto môže vyzerať Nokia 9 v prevedení Arte Black | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto môže vyzerať Nokia 9 v prevedení Arte Black

ANDROID

Takto môže vyzerať Nokia 9 v prevedení Arte Black

V posledných dňoch sa na svetlo sveta dostávajú odhalené fotografie, nákresy a špekulatívne grafiky očakávanej vlajkovej lode Nokia 9. Naposledy sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám ukázali odhalené základné špecifikácie Nokie 9.

Podľa posledných nákresov a fotografií najmä z portálu baidu.com sa začalo rozprávať o zadnom duálnom 13MP fotoaparáte. Táto informácia bola potvrdená AnTuTu benchmarkom, v ktorom sa taktiež píše o duálnom 13MP fotoaparáte.

Zdroj: baidu.com

Neskôr sa do rúk redaktorov portálu Nokiapoweruser dostal veľmi realistický render Nokie 9 v Arte Black prevedení od jedného z ich fanúšikov. Prevedenie Arte Black sme mohli vidieť pri slabšom modeli Nokia 6. Pri Nokii 6 prevedenie Arte Black ponúka 4GB RAM a veľmi lesklé no zároveň elegantné čierne prevedenie.

Zdroj: nokiapoweruser.com

Samozrejme v tomto momente nieje známe či má Nokia v pláne predstaviť očakávanú Nokiu 9 aj v prevedení Arte Black. Ale pohľad na Nokiu 9 Arte Black je naozaj úžasný a toto farebné prevedenie by potešilo nemálo potencionálnych kupcov novej vlajkovej lode.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Koniec sladkostí v Androide? Nový Android 9 možno príde s označením Pistachio
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.