Takmer všetky podporované zariadenia bežia na aktualizácii Windows 10 Mobile Creators Update | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takmer všetky podporované zariadenia bežia na aktualizácii Windows 10 Mobile Creators Update

Novinky

Takmer všetky podporované zariadenia bežia na aktualizácii Windows 10 Mobile Creators Update

Tak ako každý mesiac tak aj tento spoločnosť AdDuplex sprístupnila dáta približujúce informácie hovoriace o platforme Windows.

Ako môžete vidieť na prvom slide tak tak na  mobilnom trhu s Windows Mobile zariadeniami dominuje operačný systém Windows Phone 8.1, ktorý dnes nájdeme na takmer  74% zariadenach. Druhým najrozšírenejším operačným systémom je podľa očakávaní Windows 10 Mobile s trhovým podielom niečo málo nad 20%.

Zdroj: AdDuplex

Ako môžete vidieť na druhom slide tak takmer 59% beží na Windows 10 Mobile Creators Update aktualizácii pričom update je dostupný pre niečo málo nad 60% používateľov.

Zdroj: AdDuplex

Mimochodom, čo sa týka štatistík Windows 10 Creators Update aktualizácie tak tu dnes nájdeme na takmer 36% počítačoch. Taktiež vám dávame do pozornosti, že 1.5% používateľov stále beží na už nepodporovanej verzii Windowsu 10, nepatríte medzi nich aj vy?

Zdroj: AdDuplex

Zdroj: AdDuplex.com, vlastný

TIP  Dočkali sme sa! Windows 10 na ARM fičí na Lumii 950 XL. Pozrite si video, v ktorom uvidíte reálne skúsenosti s používateľským rozhraním

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.