Swan spúšta 4G sieť v Trnave | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Swan spúšta 4G sieť v Trnave

Novinky

Swan spúšta 4G sieť v Trnave

Hoci na Slovenskom mobilnom trhu spoločnosť SWAN je “nováčikom”, tak aj on vie priniesť pokrokovú technológiu do našich smartphonov. Swan v rámci tendru, získal licenciu na 2 x15 MHz v pásme 1800 MHz a od 16. októbra spustil prevádzku 4G siete v  Trnave, ktorú pevne veríme čoskoro rozšíri aj o ďalšie lokality na Slovnesku

Ak Vás zaujíma na základe čoho si predstavitelia spoločnosti vybrali práve Trnavu, tu si môžete prečítať vyjadrenie generálneho riaditeľa Miroslava Strenčansklého, ktorý povedal „Trnava je jedným z našich strategických krajských miest pokrytia, nielen dostupnosťou, geografiou ale i najväčším počtom SWAN zákazníkov. Práve tu by sme chceli priniesť mobilné služby v premiére,..“ . Do konca troch rokov by sme sa mohli tešiť na rozšírenie tejto siete  o ďalších 300 základňových staníc.  Celková investícia Swanu na území SR by sa mala pohybovať na úrovni 50 až 100 miliónov. EUR.

Využívate aj vy služby Swanu?

Zdroj: www.swan.sk/4g

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.