Surface Phone možno príde s 3D kamerou. Nový patent zobrazuje detaily | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Surface Phone možno príde s 3D kamerou. Nový patent zobrazuje detaily

Novinky

Surface Phone možno príde s 3D kamerou. Nový patent zobrazuje detaily

Surface Phone možno príde s 3D kamerou. Nový patent zobrazuje detaily

To, že sa čas vydania nového Surface Phone pomaly blíži, naznačuje aj fakt, že Microsoft zverejnil patent. Ide o patent zobrazujúci 3D kameru. Tá by sa mala nachádzať v zariadeniach ako spomínaný Surface Phone a taktiež aj v Surface 2v1. Okrem iného by mala umožňovať používateľom kresliť, robiť rôzne gestá a četovať. Vzhľadom na to, že je patent dizajnovaný pre smartphone, je veľmi pravdepodobné, že práve Surface Phone bude vybavený vybavený technológiou 3D kamery.

Úrad patentov a ochranných známok uverejnil tento patent už začiatkom leta. Microsoft si tiež nechal nedávno patentovať mnohé iné technológie. Medzi nimi je napríklad aj skladací displej.

PatentlyMobile.com

Známy blog Patently Mobile vysvetlil: „Technológia 3D kamery umožňuje používateľom narábať s menu, ktoré sa zobrazí na displeji. Okrem toho môžete použiť aj stylus a 3D kamera bude schopná zachytiť vstup napísaný používateľom. Mal by sa však napísať pred prístrojom na rovinnom povrchu, aby 3D kamera rozpoznala vstup. To má v konečnom dôsledku zmysel, pretože Microsoft už predáva Surface pen. Je však možné, že 3D kamera bude kompatibilná so špeciálnou verziou. ”

3D kamera dokáže rozpoznať váš vstup len vtedy, keď použijete napríklad stylus, alebo prst . Patenty však nie sú vždy prerobené do výsledných produktov. Ak by sa však tento patent stal realitou. Surface Phone by bol jednoznačným vládcom na trhu.

TIP  Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!

zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.