Super rýchly internetový prehliadač Puffin je po iOS a Androide dostupný už aj na Windows | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Super rýchly internetový prehliadač Puffin je po iOS a Androide dostupný už aj na Windows

Windows aplikácie

Super rýchly internetový prehliadač Puffin je po iOS a Androide dostupný už aj na Windows

Internetový prehliadač Puffin Browser nie je určite potrebné predstavovať iOS používateľom kde patrí medzi tie populárnejšie. Nuž, svoju cestu si ide teraz raziť aj na Windows platformu. Je ho možné stiahnuť a nainštalovať priamo zo stránok developera.

Puffin browser  je dostupný už aj pre Windows platformu

Puffin browser je založený na cloudovom riešení využívajúc vzdialené servery, ktoré pomáhajú sťahovať a vykresľovať webové stránky neuveriteľne rýchlo a to bez nadmerného využívania zdrojov. Toto riešenie využijete na každom zariadení avšak najviac ho oceníte na slabších počítačoch kde dokáže zmeniť používateľky zážitok z prehliadania internetu.

Tento internetový prehliadač je možné porovnávať čiastočne s Operou Mini, ktorá tak isto využíva na spracovanie a kompresiu webových stránok externé servery. Avšak v tomto prípade Opera zanecháva stopy vo vašom PC. Narozdiel od neho Puffin umožňuje bezpečnejšie používanie prehliadača aj na verejných sieťach Wi-Fi, totiž prenos dát prebieha na serveroch Puffin a je šifrované.

Zdroj: Puffin browser, vlastný

 

 

TIP  Značka „Secure“ pri stránkach využívajúcich HTTPS protokol čoskoro zmizne. Zmeny prídu čo nevidieť

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.