Super Mario vo Windows Phone Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Super Mario vo Windows Phone Store

Windows Hry

Super Mario vo Windows Phone Store

Asi medzi nami nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal legendárnu hru Super Mario. Vo Windows Phone Store sa len pred pár dňami objavila skvéla kópia orginálu, Super Mario Advance od vývojárskeho štúdia Emu Word. Hra patrí medzi jednu z najlepších napodobenín originálneho titulu, či už z hľadiska grafického prevedenia alebo hrateľnosti, čo určite poteší nostalgických hráčov známej konzoly Nintendo. Hru Vám určite nieje potreba nutné nijak špeciálne predstavovať, keďže sa jedná o jednu z najznámejších hier, ktoré obleteli celý svet.

Dostupná je vo Windows Phone Store zadarmo a stiahnetie ju  na všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

Kedy ste prvý krat hrali vy túto hru a na akom zariadení?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.