Super Mario vo Windows Phone Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Super Mario vo Windows Phone Store

Windows Hry

Super Mario vo Windows Phone Store

Asi medzi nami nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal legendárnu hru Super Mario. Vo Windows Phone Store sa len pred pár dňami objavila skvéla kópia orginálu, Super Mario Advance od vývojárskeho štúdia Emu Word. Hra patrí medzi jednu z najlepších napodobenín originálneho titulu, či už z hľadiska grafického prevedenia alebo hrateľnosti, čo určite poteší nostalgických hráčov známej konzoly Nintendo. Hru Vám určite nieje potreba nutné nijak špeciálne predstavovať, keďže sa jedná o jednu z najznámejších hier, ktoré obleteli celý svet.

Dostupná je vo Windows Phone Store zadarmo a stiahnetie ju  na všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

Kedy ste prvý krat hrali vy túto hru a na akom zariadení?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • ratata

    Zle ovladanie zvuk strašne seka Lumia 630dual

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.