Super Mario Bros. pre rozšírenú realitu vyzerá úžasne | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Super Mario Bros. pre rozšírenú realitu vyzerá úžasne | VIDEO

Novinky

Super Mario Bros. pre rozšírenú realitu vyzerá úžasne | VIDEO

Všetci sa nepochybne zhodneme, že jeden z najväčších hitov minulého roku je hra Pokémon Go. Priniesla nám nostalgický návrat do čias dospievania, kedy sme zbierali a vymieňali kartičky s pokémonmi ako zbesilý. Okrem iného, aplikácia Pokémon Go predstavila mnoho ľudom koncept hier v rozšírenej reality. V kombinácií s HoloLens od Microsoftu je to „nápad za milión“.

Vývojar HoloLens Abhishek Singh si je vedomý potenciálu produktu, na ktorom pracuje a tak prerobil prvý level ikonickej hry Super Mario Bros. pre rozšírenú verziu. Vytvoril tak mapu, ktorá je dlhá 110 metrov. Nezabudol popritom všetko natáčať, aby sme sa preniesli s ním. Svoj zážitok, ktorý sa udial v Central Parku, následne zverejnil a my sa len tešíme, pretože to vyzerá úžasne.

Zatiaľ nie je známe, kedy príde plná verzia HoloLens na trh, ale Phil Spencer, šéf Xboxu, sa nechal počuť, že by to mohlo byť v období najbližších 5 až 10 rokov. Avšak, doba ide stále dopredu a tak sa môže stať čokoľvek.

Video je priložené nižšie a pokiaľ vás to zaujalo.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  DJI predstavilo novú verziu drona Phantom 4 Pro. Nová verzia prichádza bez otravného zvuku vrtulí
1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.