Sunrise & sunset - zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Windows aplikácie

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Ak ste sa stretli so situáciou, kde ste potrebovali zistiť presný východ alebo západ slnka, či už pri fotografovaní, turistike, alebo inej aktivite, určite oceníte jednoduchú aplikáciu, ktorú by sme Vám radi dnes predstavili. Sunrise & sunset – jednoducho zistíte kedy je východ a západ slnka! Žiadne papierové tabuľky, žiadne hľadanie na internete. Jednoduchá aplikácia, ktorá funguje bez internetu.

71716c85-65ed-4d0b-8bc9-93844decdfc6
Aplikácia Východ a západ slnka slúži na získanie času východu a západu slnka na základe aktuálnej polohy užívateľa. Aplikácia vezme aktuálnu polohu a dátum a vypočíta čas východu a západu slnka pre dnešok, zajtrajšok a pozajtra. Aplikácia navyše umožňuje spočítať čas východu a západu slnka pre vybraný dátum. Tento dátum si navyše pamätá, aj keď ju používateľ zavrie.
Aplikácia Východ a západ slnka si navyše pamätá poslednú známu polohu, kedy užívateľ aplikáciu používal. Takže keď spustí aplikáciu znova, tak sa mu zobrazia časy východu a západu slnka pre túto poslednú známu polohu. Akonáhle aplikácie nájdenie aktuálnu polohu užívateľa, je vykonaný prepočet a časy sa aktualizujú. Aplikácia tiež disponuje prehľadnou živou dlaždicou.

Aplikáciu Sunrise & sunset podporujúcu český aj slovenský jazyk si stiahnete celkom ZDARMA.

qrcode.29122698

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.