Sunrise & sunset - zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Windows aplikácie

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Ak ste sa stretli so situáciou, kde ste potrebovali zistiť presný východ alebo západ slnka, či už pri fotografovaní, turistike, alebo inej aktivite, určite oceníte jednoduchú aplikáciu, ktorú by sme Vám radi dnes predstavili. Sunrise & sunset – jednoducho zistíte kedy je východ a západ slnka! Žiadne papierové tabuľky, žiadne hľadanie na internete. Jednoduchá aplikácia, ktorá funguje bez internetu.

71716c85-65ed-4d0b-8bc9-93844decdfc6
Aplikácia Východ a západ slnka slúži na získanie času východu a západu slnka na základe aktuálnej polohy užívateľa. Aplikácia vezme aktuálnu polohu a dátum a vypočíta čas východu a západu slnka pre dnešok, zajtrajšok a pozajtra. Aplikácia navyše umožňuje spočítať čas východu a západu slnka pre vybraný dátum. Tento dátum si navyše pamätá, aj keď ju používateľ zavrie.
Aplikácia Východ a západ slnka si navyše pamätá poslednú známu polohu, kedy užívateľ aplikáciu používal. Takže keď spustí aplikáciu znova, tak sa mu zobrazia časy východu a západu slnka pre túto poslednú známu polohu. Akonáhle aplikácie nájdenie aktuálnu polohu užívateľa, je vykonaný prepočet a časy sa aktualizujú. Aplikácia tiež disponuje prehľadnou živou dlaždicou.

Aplikáciu Sunrise & sunset podporujúcu český aj slovenský jazyk si stiahnete celkom ZDARMA.

qrcode.29122698

TIP  Microsoft pridal v tichosti do Windows 10 Video Editor. Editovať a vytvárať videá zvládne skutočne každý

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.