Subway Surfers už nedostane ďalšie aktualizácie. Dôvodom je ako inak opäť Microsoft, hovoria vývojári | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Subway Surfers už nedostane ďalšie aktualizácie. Dôvodom je ako inak opäť Microsoft, hovoria vývojári

Novinky

Subway Surfers už nedostane ďalšie aktualizácie. Dôvodom je ako inak opäť Microsoft, hovoria vývojári

Subway Surfers už nedostane ďalšie aktualizácie. Dôvodom je ako inak opäť Microsoft, hovoria vývojári

Svojho času ešte vo Windows Store obchode sme mohli nájsť desiatky kvalitných herných titulov pre Windows Mobile, ale tie sa pomaly začali vytrácať. Dôvodom bolo postupné „opúšťanie“ platformy samotným Microsoft a neskorším oznámením o konci životného cyklu mobilnej platformy, ktorá nás čaká v priebehu budúceho roka.

Napríklad spoločnosť Gameloft ešte v novembri minulého roka oznámila, že sa chystá ukončiť vývoj hier pre mobilnú platformu Windows. Dôvodom bol ubúdajúci počet používateľov, ktorí jednoducho platformu začali postupne pochovávať po tom čo Microsoft sa rozhodol zmeniť strategické plány spoločnosti.

Subway Surfers na Windows platforme končí s aktívnym vývojom

Najnovšie známi vývojári stojaci za jednou z najpopulárnejších hier nie len Windows platforme, ale aj na konkurenčných operačných systémoch ako je Android a iOS oznámili, že končia s aktívnym vývojom hry Subway Surfers pre Windows Phone telefóny. Dôvod už asi tušíte. Je ním samotný Microsoft, ktorý už nemá veľké plány s Windows Mobile platformou, aspoň nie tou súčasnou. V stanovisku spoločnosti sa píše:

„Ďakujeme za vernosť hráčov na Windows platforme!

Bohužiaľ Cario bol poslednou aktualizáciou pre Subway Surfers na tejto platforme. Hru si môžete aj naďalej užívať, ale do budúcna pre ňu už neplánujeme žiadne aktualizácie z dôvodu vývojárskych plánov vlastníka spoločnosti.“2

Subway Surfers
Subway Surfers
Developer: Kiloo
Price: Free+

Zdroj: MSP, vlastný

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.