Sú dostupné ďalšie zábery rozhrania CShell-u pre Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Sú dostupné ďalšie zábery rozhrania CShell-u pre Windows 10 Mobile

Windows 10 CShell Mobile UI

Novinky

Sú dostupné ďalšie zábery rozhrania CShell-u pre Windows 10 Mobile

Microsoft nás už dlhšie pripravuje malými zmenami na to, že nám o chvíľu predstaví CShell update. CShell je adaptívne rozhranie, ktoré sa dokáže prispôsobiť veľkosti zobrazovacej plochy zariadenia. Robí tak preto, aby zjednotil prostredie mobilných a PC zariadení a vytvoril tak jednotný systém naprieč všetkými zariadeniami.

Pracovná plocha: Medzi markantné zmeny patrí napríklad schopnosť odinštalovať aplikáciu priamo z pracovnej plochy. Taktiež nám CShell prináša možnosť zobraziť okrem pracovnej plochy aj zobrazenie otvorených aplikácií a zoznam nainštalovaných aplikácií v landscape móde.

zdroj: windowslatest.com

Klávesnica: Klávesnica taktiež prichádza s grafickou úpravou. Vylepšená je aj funkcia swipe a emoji si prešli taktiež renováciou.

zdroj: windowslatest.com

Nastavenia: Microsoft pridal do nastavení video tutoriály

zdroj: windowslatest.com

Prieskumník súborov: Microsoft zjednodušil ukladanie súborov

zdroj: windowslatest.com

Zdroj: www.windowslatest.com

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.