Stream.cz vo Windows Phone Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stream.cz vo Windows Phone Store

Windows aplikácie

Stream.cz vo Windows Phone Store

Máte svoje obľúbene relácie na Stream.cz? Len pred pár dňami bola vypustená oficiálna aplikácia tohto serveru, ktorá  prináša najľahšiu cestu, ako si užiť obsah tohto webu rýchlo a prehľadne aj na Vašom telefóne.

Server Stream.cz Vám prináša množstvo zábavných, vzdelávacích ako aj iných relácií, ktoré stoja za pozretie. Ak ešte nemáte skúsenosť s týmto serverom je čas to zmeniť.  Spoznajte nové a zaujímavé relácie z desiatok rôznych žánrov. Stream.cz prináša originály obsah servírovaný  priamo vo Vašom mobile či PC.

Žiadne zložité menu ani ovládanie aplikácie nečakajte, autori aplikácie kládli  obsah  na prvé miesto, čo určite poteší každého užívateľa..

Videá je možné spúšťať podľa viacerých filtrov ako sú napríklad najnovšie relácie, najsledovanejšie,… Ak si nájdete  svojho „favorita“, odporúčame Vám  si reláciu pridať do vašich obľúbených kanálov, aby Vám neuniklo žiadne vydanie nového dielu.

Aplikáciu nájdete zadarmo a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.