Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu aktualizáciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu aktualizáciu

Novinky

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu aktualizáciu

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu aktualizáciu

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu užitočnú aktualizáciu. Nová aktualizácia stránky Remix 3D  ešte viac uľahčuje vytváranie rôznych remixov 3D obrázkov vytvorených v aplikácií Paint 3D vo Windows 10. Po novom na stránke nájdete ďalšie dve možnosti pri vytváraní modelov, Remixes a Parts (časti).

Možnosť Remixes zobrazí, ako ostatní používatelia prerobili ten istý pôvodný výtvor. Po otvorení možnosti Parts sa jednotlivo zobrazia všetky časti daného 3D výtvoru. Tieto nové možnosti by mala už teraz ponúkať aj samotná aplikácia Paint 3D, keďže po novom je služba Remix 3D integrovaná aj priamo v modernejšej verzií skicáru.

O zmenách a nových možnostiach na stránke Remix 3D informoval Scott Porter z Microsoftu v jeho najnovšom blogu. Následne boli tieto zmeny zahrnuté aj v ďalšom vydaní This Week on Windows na Youtube.

Neváhajte a vyskúšajte nové možnosti na stránke remix3d a sledujte najnovšie výtvory ostatných používateľov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Chystá si pre nás Microsoft ďalší fitness náramok? Pozrite sa na najnovšie pripísané patenty
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.