Stiahnite si obe časti hororovej hry Amnesia úplne zadarmo. Akcia potrvá len pár hodín | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stiahnite si obe časti hororovej hry Amnesia úplne zadarmo. Akcia potrvá len pár hodín

Novinky

Stiahnite si obe časti hororovej hry Amnesia úplne zadarmo. Akcia potrvá len pár hodín

Stránka Humblebundle zase raz prichádza s naozaj zaujímavou ponukou. Jedna z najúspešnejších hororových hier, Amnesia, je momentálne voľne stiahnuteľná. V akcii ale nie je len jedna časť tejto populárnej hry, ale rovno celý balík oboch vydaní. Balík oboch vydaní Amnesia: The Dark Descent a Amnesia: Machine For Pigs si môžete stiahnuť úplne zadarmo z tejto stránky.

Pre milovníkov strachu a výkrikov hrôzy

Amnesia je úžasná hororová hra založená na preskúmavaní okolia z pohľadu prvej osoby. Hráč dokáže interagovať s okolitým prostredím viacerými spôsobmi, napríklad zdvíhaním a premiestňovaním objektov, otváraním dverí, skriniek, zásuviek, dokáže otvárať ventily od potrubia, otáčať rôzne vypináče a páky, a v neposlednom rade dokáže ovplyvňovať osvetlenie prostredia pomocou zápaliek, s ktorými môže zasvietiť sviečky rovnomerne rozmiestnené v hororovom dome. Hráč nie je vybavený zbraňami a na príšery nedokáže zaútočiť a jediným spôsobom ako im dokáže ujsť je skrývanie sa, až pokiaľ ich to neomrzí. Skrýšu si môžete nájsť takmer kdekoľvek, či už v tieni, v skrini, alebo vďaka zablokovaným dveriam aj v izbe.

Balík oboch hier je momentálne voľne stiahnuteľný priamo zo stránky Humblebundle. Hra je dostupná iba na platformu Steam! Akcia potrvá do 27. januára 19:00.

Zdroj: Humblebundle, úvodný obrázok (Youtube)

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.