Stiahni si Quake Champions úplne zadarmo. Doma tak môžeš mať nadupanú hru za 29.99$ a nezaplatiť za nu ani 1€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stiahni si Quake Champions úplne zadarmo. Doma tak môžeš mať nadupanú hru za 29.99$ a nezaplatiť za nu ani 1€

Quake Champions

PC hry

Stiahni si Quake Champions úplne zadarmo. Doma tak môžeš mať nadupanú hru za 29.99$ a nezaplatiť za nu ani 1€

Milovníci akčných strielačok by mali spozornieť. Herné štúdio Bethesda oznámilo, že v rámci 10. až 17. júna si bude môcť každý záujemca vyskúšať úplne zadarmo hru Quake Champions pričom čerešničkou na torte je, že hru si budete môcť nechať vo svojom inventári aj naďalej za podmienky, že sa prihlásite aspoň 1 raz do hry. Hru je potrebné stiahnuť buď cez Bethesda.net launcher alebo cez Steam (odkaz na Steam nájdete nižšie).

Quake Champions môžete očakávať kvalitný herný zážitok, ktorý sa nesie v duchu originálne hry Quake. Hru stiahnete z odkazu nižšie (Kliknite na odkaz nižšie a z ponuky si vyberte Quake Champions). K tejto príležitosti spoločnosť Bethesda vypustila do obehu aj nový trialer, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Quake Champions
Quake Champions
Developer: id Software
Price: 19,79 €

Zdroj: vlastný, Steam, E3 konferencia

TIP  Zabudnite na Twitch.tv. Facebook spustil vlastnú streamovaciu službu FB.gg

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.