Steam pridáva Živé dlaždice | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Steam pridáva Živé dlaždice

Novinky

Steam pridáva Živé dlaždice

Ako už z názvu článku môžete vyčítať od včerajšieho dňa je možné vo Windows 10 pridať medzi Živé dlaždice v ponuke Štart Živú dlaždicu zo Steamu (pre tých, ktorí Steam nepoznajú, jedná sa o jeden z najpopulárnejších klientov určených pre hráčov počítačových hier), v rámci ktorej budete mať prehľad nie len o vašom účte, ale budete môcť pridať aj vaše obľúbene hry.

Nájdeme medzi vami niekoho kto využíva službu Steam?

TIP  Surface Phone bude schopný hovorov. Nebude sa jednať teda len o „bežný“ rozkladací smartfón/tablet

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.