Stávkujete? Cortana by vám zarobila! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stávkujete? Cortana by vám zarobila!

Novinky

Stávkujete? Cortana by vám zarobila!

Ak by ste sa včera opýtali Cortany kto vyhrá majstrovstvá sveta vo futbale, vedeli by ste výsledok o niekoľko hodín skôr.

we asked if you thought Windows Phone digital assistant Cortana would accurately predict the final game of the World Cup with Germany playing against Argentina, and as it turns out Cortana’s prediction was correct with a German win

Cortane sa celkovo podarilo uhádnuť 15 z 16 zápasov počas majstrovstiev sveta. Zaujíma vás ako Cortana dokázalo takto úspešne predpokladať výsledky zápasov? Pozrite si nižšie ako tento hlasový asistent pracuje:
1. porovná pomer výhier – prehier – remíz (kvalifikačné zápasy)
2. porovná pomer výhier – prehier – remíz (iné turnaje zápasy)
3. porovná ostatné výhody a nevýhody tímov (napr. formu hráčov)
4. urobí predikciu počasia a na základe nej porovná ako sa darí tímom v daných podmienkach
(výber niekoľkých faktorov, ktoré Cortana spracovala)

Prekvapuje vás ako Cortana pracuje? Nás určite áno.

 

 

Zdroj: wpcentral.com

TIP  Do predaja sa dostal smartfón Elephone A4, ktorý zaujme výrezom a technológiou odomykania prostredníctvom tváre. V predpredaji ho môžeš mať už za menej ako 110€
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.