Tu je exkluzívne video ako Elon Musk sledoval vzlietnutie rakety Falcon Heavy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tu je exkluzívne video ako Elon Musk sledoval vzlietnutie rakety Falcon Heavy

Novinky

Tu je exkluzívne video ako Elon Musk sledoval vzlietnutie rakety Falcon Heavy

6. február 2018, Kennedyho Vesmírne Stedisko, Florida. Toto je dátum ako aj miesto kedy sa prepisovala história, raketa spoločnosti SpaceX, za ktorou stojí novodobý Steve Jobs, Elon Musk, vzlietla k nebesiam.

National Geographic niekoľko hodín dozadu nahralo na sociálnu sieť Twitter exkluzívne video, ktoré zachytáva reakcie samotného CEO spoločnosti SpaceX na úspešný štart rakety Falcon Heavy, ktoré si môžete pozrieť v jeden a pol minútovom videu nižšie.

Prečo je SpaceX tak významným krokom vo vývoji?

Raketa SpaceX je aktuálne najvýkonnejšia raketa na svete, ktorá otvára nekonečné možnosti v bádaní vesmíru. Hlavnou funkciou tejto rakety je to, že sa jedná o nosnú raketu. Hoci táto raketa nedokáže vyniesť také veľké množstvo náklady na nízku obežnú dráhu Zeme ako raketa Saturn V, ale na druhej strane dokáže odniesť náklad do veľa väčších vzdialeností, dokonca až na červenú planétu Mars čo žiadna raketa aktuálne nedokáže.

Zdroj: Twitter (National Geographic)

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.